Lokationer


Humlehøj Undervisningsbassin

Stråbjergvej 1, 6400 Sønderborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
A1 #101 (F24)18:00 - 18:30
A1 #102 (F24)16:30 - 17:00
B1 #110 (F24)15:30 - 16:00
B1 #115 (F24)16:00 - 16:30
B1 #120 (F24)16:30 - 17:00
B1 x2 #290 (F24)17:00 - 17:30
17:00 - 17:30
B1 #130 (F24)17:30 - 18:00
B1 #151 (F24)17:00 - 17:30
B1 x2 #291 (F24)17:30 - 18:00
17:30 - 18:00
B1 #153 (F24)18:00 - 18:30
A1 #104 (F24)15:00 - 15:30
B1 #170 (F24)18:30 - 19:00
B1 #160 (F24)17:30 - 18:00
A1 #103 (F24)18:00 - 18:30
B1 #171 (F24)17:00 - 17:30
B2 #210 (F24)15:30 - 16:00
B2 #215 (F24)16:00 - 16:30
B2 #220 (F24)16:30 - 17:00
B2 x2 #295 (F24)17:00 - 17:30
17:00 - 17:30
B2 #230 (F24)17:30 - 18:00
B2 #235 (F24)18:00 - 18:30
B2 #251 (F24)17:00 - 17:30
B2 x2 #296 (F24)17:30 - 18:00
17:30 - 18:00
B2 #253 (F24)18:00 - 18:30
C-Teen #281 (F24)18:15 - 19:00
B2 #260 (F24)17:30 - 18:00
B2 #265 (F24)18:00 - 18:30
B2 #294 (F24)16:30 - 17:00
B2 #271 (F24)17:00 - 17:30
Vandhunde (F24) 18:30 - 19:30
Plaskeholdet (F24)18:30 - 19:00
Begynder Voksen #485 (F24)19:00 - 20:00
Begynder Voksen #486 (F24)19:00 - 20:00
Far/barn plask (F24)18:00 - 19:00
Familie holdet #605 (F24)16:00 - 17:00
Familie holdet #601 (F24)17:00 - 18:00

25m bassin (Humlehøj)

Stråbjergvej 1, 6400 Sønderborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
B-Teen #280 (F24)18:00 - 18:45
C1 #304 (F24)15:30 - 16:00
C1 #315 (F24)16:00 - 16:30
C1 x2 #320 (F24)16:00 - 16:30
17:00 - 17:30
C1 #306 (F24)16:30 - 17:00
C1 #313 (F24)17:00 - 17:30
Havfruerne (F24)18:30 - 19:15
C1 #322 (F24)17:30 - 18:00
C1 #311 (F24)16:30 - 17:00
C1 #316 (F24)17:30 - 18:00
C1 #323 (F24)17:00 - 17:30
C2 #330 (F24)15:00 - 15:45
C2 x2 #340 (F24)17:00 - 17:45
17:15 - 18:00
C2 #334 (F24)17:00 - 17:45
C2 #336 (F24)17:30 - 18:15
C2 #331 (F24)16:30 - 17:15
C3 #381 (F24)15:15 - 16:00
C3 x2 #390 (F24)15:45 - 16:30
16:30 - 17:15
Ungdomshold #400 (F24)17:30 - 18:30
Ungdomshold #401 (F24)18:00 - 19:00
Voksen Individuelt #480 (F24)20:00 - 21:00
Voksen Individuelt #481 (F24)19:00 - 20:00
Studerende / Students (F24)17:15 - 18:00
Voksen uden instruktør #482 (F24)19:00 - 20:00
Dag- og pensionisthold (F24)14:00 - 15:00
U13/15 Vandpolo19:00 - 20:30
Vandpolo 16+20:30 - 21:30
K+ (F24)06:00 - 07:30
18:30 - 20:00
06:00 - 07:30
19:00 - 20:30
15:00 - 17:00
Konkurrence 1 (F24)06:00 - 07:30
18:30 - 20:00
06:00 - 07:30
17:30 - 19:00
06:00 - 07:30
16:00 - 18:00
15:00 - 17:00
Konkurrence 2 (F24)06:00 - 07:30
17:30 - 18:30
06:00 - 07:30
18:00 - 19:00
16:00 - 17:00
15:00 - 17:00
Konkurrence 3 (F24)16:30 - 17:30
18:00 - 19:00
17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
Talenthold (F24)16:30 - 17:30
16:30 - 17:30
Aqua Fitness #95008:30 - 09:20

IHS 25m bassin

, 6400 Sønderborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag
Konkurrence 1 (F24)16:30 - 18:30
17:00 - 19:00

Dryland Fitness

Grundtvigs Alle 198, 6400 Sønderborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Dryland Humlehøj

Stråbjergvej 1, 6400 Sønderborg
Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag Lørdag Søndag

Vores sponsorer